Cóż to właściwie jest imię?
Imię to forma słowna cienia,
To coś, co w szczęściu czy też biedzie
Jak cień z człowiekiem przez życie idzie.

Ludwik Jerzy Kern

  • Gracjan
  • Nikodem
  • Karina
  • Helena

Najpopularniejsze imiona dla dzieci jesień i zima 2013

Rok 2013 już dobiegł końca czas więc podsumować jesień i zimę 2013. Jak myślicie były jakieś zawirowania wśród najpopularniejszych imion dla dzieci? Co obstawiacie? Czekam na wasze komentarze, a już za chwilę na dole artykułu możecie przeczytać nasze typy na najpopularniejsze imiona dla dzieci końcówki roku 2013.

Jesień i zima nie przyniosła zbyt wielu zmian jeśli chodzi o popularne imiona dla dzieci. Troszkę rotacji nastąpiło, ale sama czołówka za bardzo się nie zmieniła. Ciekawe jak będzie w roku 2014 :)

Popularność imion oceniamy na podstawie częstości ich nadawania - to najważniejszy czynnik, chyba się z tym zgadzacie, prawda? W różnych regionach Polski lista popularnych imion może się nieco różnić, więc sami również śledźcie to w swoim regionie :)

Dzieci to takie słodkie istotki i czasem trudno wybrać nam jakieś imię. Jedni sugerują się tym co jest popularne by dziecko nie odstawało jakoś specjalnie od innych, inni zaś unikają najpopularniejszych imion by ich dziecko pod tym względem było wyjątkowe. Jak wy macie? Dajcie znać w komentarzach a teraz już zapraszam na ranking.

Najpopularniejsze imiona dla dziewczynek:

1. Wiktoria
2. Lena
3. Amelia
4. Maja
5. Ewa
6. Julia
7. Emilia
8. Natalia
9. Jessica
10. Liliana

Najpopularniejsze imiona dla chłopców:

1. Jakub
2. Filip
3. Oliwier
4. Kacper
5. Alan
6. Maksymilian
7. Michał
8. Szymon
9. Adam
10. Bartosz13.03.2014. 17:34