Cóż to właściwie jest imię?
Imię to forma słowna cienia,
To coś, co w szczęściu czy też biedzie
Jak cień z człowiekiem przez życie idzie.

Ludwik Jerzy Kern

  • Gracjan
  • Nikodem
  • Karina
  • Helena

Znaczenie imienia Kinga

Imię Kinga

Kina go imię pochodzenia węgierskiego, a właściwie to germańskiego i brzmieć powinno Kunegunda, jednak Węgrzy imię to zdrobnili i tak powstała znana nam Kinga. Zarówno węgierskie jak i germańskie pochodzenie wskazuje na to iż imię Kinga oznacza "z walecznego rodu".

Imię Kinga najlepiej pasuje osobie spod znaku Panny. Planetą, która czuwa nad osobą o imieniu Kinga jest Jowisz, zaś liczbą przypisaną do tego imienia jest liczba 3, która oznacza osoby, które śmiało kroczą przez życie, są inteligentne i błyskotliwe. Kolorem jaki pasuje do imienia Kinga jest czerwień, gdyż ta dziewczyna kroczy do celu po trupach.

Kinga jest osobą niezwykle inteligentną, która potrafi znakomicie wykorzystywać okazje. Osoba nosząca imię Kina lubi być w centrum uwagi, lubi, gdy inni ją wielbią i doceniają. Znaczenie imienia Kinga wskazuje na osobę, która nie czeka na nic, a od razu sama do tego dąży, nawet po trupach jeśli nie ma innej drogi. Kinga stawia sobie poprzeczkę wysoko, wybiera dość wygórowane cele, jednak zawsze udaje jej się osiągać sukces.

Znaczenie imienia Kinga wskazuje na to, że ceni ona sobie swoją wartość i nie daje sobą pomiatać innym. Kinga jest również osobą, która dysponuje niezwykłą kreatywnością i pomysłowością, dlatego często zostaje artystką. Osoba nosząca imię Kinga lubi rywalizację, bo lubi wygrywać, dlatego nie brakuje sportowców o tym imieniu. Kinga jest też osobą, która za wszelką cenę słucha swojego rozsądku i ani na chwilę nie oddaje się marzycielstwu.

W związku Kinga lubi dominować. To ona rządzi w małżeństwie, a także w zwykłym związku. Znaczenie imienia Kinga mówi, iż szuka ona partnera o niższym poziomie inteligencji, który robi wszystko co mu się karze.

Zawody idealne dla osoby noszącej imię Kinga: grafik, artysta (wszelkiego rodzaju), sportowiec, biznesmen.

Zdrobnienia imienia Kinga: Kinia, Kiniuś, Kinguś

Imieniny: 13 Lipca, 24 Lipca

17.08.2011. 14:37